Trzy poważne wypadki w Grodzisku i Osowcu. Trzy osoby ranne, jedna nie żyje

W ciągu ostatnich dwóch dni na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce aż trzy wypadki drogowe. W ich wyniku ucierpiały trzy osoby, natomiast 83-letniego mężczyzny nie udało się uratować.
wypadki-grodzisk-osowiec
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie. W wypadku, który miał miejsce na ul. Mazowieckiej w Osowcu, ranna została jedna osoba.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątek, 26 października, późnym wieczorem. Na skrzyżowaniu ul 3 Maja i Topolowej w Grodzisku Mazowieckim zderzyli się motocyklista i rowerzysta. Obaj trafili do szpitala.

Do szpitala trafiła również kobieta kierująca osobową hondą. W sobotę, 27 października, około godziny 13.00, na ul. Mazowieckiej w Osowcu straciła ona panowanie nad autem, w wyniku czego doszło do dachowania. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej – z Grodziska Mazowieckiego i Żelechowa, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Najtragiczniejszy w skutkach wypadek miał jednak miejsce przy ul. Wólczyńskiej w Grodzisku Mazowieckim. W sobotę, 27 października rano 83-letni mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Samochód, którym kierował, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w betonowy słup. Na miejsce przybyły służby ratunkowe, jednak mężczyzny nie udało się uratować, lekarz mógł tylko stwierdzić zgon.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest