Reprezentanci naszego regionu w „The Voice of Poland”

Joanna Karwacka z Michałowic, Karol Lechowski z Pruszkowa i Maja Kapłon z Elżbietowa – to silna reprezentacja naszego regionu w popularnym programie rozrywkowym „The Voice of Poland”. Dwoje z nich odpadło w odcinku wyemitowanym w sobotę, 21 października.
Fot. michalowice.pl. Joanna Karwacka z Michałowic musiała pożegnać się z programem.

„The Voice of Poland” – to jeden z najpopularniejszych obecnie programów telewizyjnych. Emitowany od sześciu lat, cieszy się wśród widzów ogromnym powodzeniem. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych.

Swoich sił w „The Voice of Poland” postanowili spróbować również reprezentanci naszego regionu. W tej edycji programu wzięła udział m.in. Justyna Karwacka z Michałowic. Już jako nastolatka występowała na scenie np. podczas lokalnych festynów, perfekcyjnie wykonując utwory. Tak też było w 2010 roku, gdy śpiewała w Michałowicach tuż przed występem Roberta Janowskiego. Artysta, słysząc jej wykonanie, wyszedł zachwycony z garderoby i zaprosił na rozmowę. Gdy w eliminacjach do „The Voice of Poland” przepięknie zaśpiewała piosenkę Natalii Przybysz „Światło nocne”, wszyscy jurorzy odwrócili fotele. Zaczarowała ich swoim głosem i wykonaniem. Joanna, jako trenera i opiekuna przygotowującego wokalistów do kolejnych występów w programie, wybrała Marię Sadowską. Choć jak sama powiedziała, jej mama, Jolanta Karwacka (nauczyciel szkoły w Michałowicach) wybrałaby zapewne Andrzeja Piasecznego.

Spory aplauz wśród publiczności zdobył Karol Lechowski z Pruszkowa. Karol ma 36 lat. Zawodowo zajmuje się obronnością i bezpieczeństwem. Aktualnie pracuje jako instruktor strzelectwa w sektorze cywilnym. Ma wyższe wykształcenie pedagogiczne. Studiuje na podyplomowym kierunku Edukacja dla bezpieczeństwa. Jego dwie życiowe pasje to szeroko rozumiana obronność: strzelanie z broni palnej, taktyka lekkiej piechoty, walka wręcz, survival, oraz muzyka. Jest samoukiem zarówno w zakresie umiejętności wokalnych, jak i gry na harmonijce ustnej. Jego ulubione gatunki muzyczne to: blues, rock and roll, boogie i klasyczny rock.

Niestety, zarówno Joanna, jak i Karol odpadli w odcinku „The Voice of Poland” wyemitowanym w sobotę, 21 października. Być może nieco więcej szczęścia będzie miała śliczna Maja Kapłon z Elżbietowa. To niewielka miejscowość położona koło Sochaczewa. Maja ma 22 lata. Najbardziej na świecie, zaraz po śpiewaniu, lubi jeść. Jest nauczycielką języka angielskiego i trochę niemieckiego. Słucha rocka, popu, hitów radiowych, a nawet mocnego techno i trans. Uwielbia spędzać czas z ludźmi, podróżować i poznawać nowe, ciekawe osobowości. Mało brakowało, a Maja również odpadłaby z programu. Po brawurowym wykonaniu piosenki „Beneath beautiful” jurorzy zadecydowali, że to jej konkurent powinien zostać. Szczęście jednak sprzyjało Mai, bo trenerzy nie pozwolili jej odejść. W przyszłym tygodniu odbędą się tzw. "Nokauty", w których zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych. Czy Maja znajdzie się wśród nich – czas pokaże. Trzymamy kciuki za wokalistkę.

Facebooktwitterredditpinterest