Zabójstwo w Żyrardowie

W poniedziałek, 23 września, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące 58-letniej żyrardowianki. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa.
Fot. KPP Żyrardów. Kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W weekend w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie zgłoszone zostało zaginięcie 41-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze wszczęli poszukiwania, które niestety nie miały dobrego zakończenia. – W piwnicy jednego z mieszkań na ul. Waryńskiego policjanci znaleźli ukryte ciało poszukiwanego – informuje rzeczczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie st. asp. Agnieszka Ciereszko. – W związku ze sprawą zatrzymano trzy osoby: 58-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 63 i 65 lat. Mężczyźni po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu, kobieta natomiast usłyszała zarzut zabójstwa – dodaje policjantka.

Mundurowi ustalili, że podczas kłótni kobieta ugodziła nożem 41-latka, a gdy okazało się, że mężczyzna zmarł ukryła jego ciało. Żyrardowianka decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, grozi jej nawet dożywotnia kara pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

Facebooktwitterredditpinterest