Mieszkańcy naszego regionu będą głosować w dwóch okręgach. Okręg nr 4 obejmuje: Warszawę oraz powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński.
Okręg nr 5 obejmuje: powiaty – ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński, garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu – Płock, Radom, Ostrołęka i Siedlce.
OKRĘG NR 4
Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
1. Krzysztof Bosak
2. Jakub Kulesza
3. Rafał Pazio
4. Sebastian Ross
5. Stanisław Krajski
6.. Monika Piskorz
7. Marta Pamięta
8. Zuzanna Krajewska
9. Joanna Krzysztofik
10. Marek Jakubiak
Koalicja Europejska (Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Nowoczesna, partia Zielonych)
1. Włodzimierz Cimoszewicz (SLD)
2. Andrzej Halicki (PO)
3. Kamila Gasiuk-Pihowicz (PO)
4. Danuta Hübner (PO)
5. Michał Boni (PO)
6. Urszula Zielińska (Zieloni)
7. Paweł Pudłowski (Nowoczesna)
8. Edyta Kalata (PO)
9. Anna Brzezińska (PO)
10. Władysław Teofil Bartoszewski (PSL)
Kukiz’15
1. Stanisław Tyszka
2. Tomasz Rzymkowski
3. Paweł Tanajno
4. Agata Witkowska
5. Ewa Głowacka
6. Mariola Olszewska
7. Jarosław Modzelewski
8. Magdalena Wojakowska
9. Łukasz Borkowski
10 Łukasz Jończyk
Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS
1. Adrian Zandberg
2. Agata Nosal-Ikonowicz
3. Urszula Kuczyńska
4. Giedymin Wróblewski
5. Anna Tofil-Sławuszewska
6. Magdalena Biejat
7. Michał Mierzwa
8. Joanna Wicha
9. Hubert Walczyński
10. Anna Grodzka
Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
1. Robert Gwiazdowski
2. Ewa Czerwińska
3. Bartłomiej Steczowicz
4. Marcin Adamkiewicz
5. Zofia Melak
6. Dunia Stańczuk
7. Wojciech Matyjasiak
8. Bartłomiej Bekier
9. Dorota Sowińska-Kobelak
10. Bogdan Żmijewski
Prawo i Sprawiedliwość
1. Jacek Saryusz-Wolski
2. Ryszard Czarnecki
3. Konstanty Radziwiłł
4. Anita Czerwińska
5. Zbigniew Gryglas
6. Ewa Tomaszewska
7. Andrzej Smirnow
8. Sebastian Kaleta
9. Dominika Chorosińska
10. Małgorzata Wypych
Wiosna
1. Robert Biedroń
2. Joanna Scheuring-Wielgus
3. Monika Płatek
4. Adam Traczyk
5. Sylwia Buźniak
6. Anna Tarczyńska
7. Filip Pelc
8. Jacek Kubiak
9. Katarzyna Braiter
10. Krzysztof Gawkowski
OKRĘG NR 5
Jedność Narodu
1. Romuald Starosielec
2. Paweł Połanecki
3. Irena Żebrowska
4. Jan Ciechanowicz
5. Beata Szmigiel
6. Jakub Maciejewski
7. Adam Maroszek
8. Jolanta Raczyńska
9. Jolanta Szczypiór
10. Gabriel Janowski
Koalicja Europejska
1. Jarosław Kalinowski (PSL)
2. Dariusz Rosati (PO)
3. Ireneusz Sitarski (SLD)
4. Katarzyna Kalinowska (Nowoczesna)
5. Paweł Wojtunik (PO)
6. Wojciech Kubalewski (Zieloni)
7. Aneta Uchwal (PO)
8. Elżbieta Lanc (PO)
9. Beata Kraska-Romanowska (PO)
10. Jolanta Hibner (PO)
Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
1. Kaja Godek
2. Stefan Błaszczyk
3. Marek Szewczyk
4. Katarzyna Zaleśna
5. Jacek Korwin-Mikke
6. Sylwia Strus
7. Ewa Nitecka
8. Sławomir Witaszek
9. Piotr Drzewiński
10. Wojciech Mojzesowicz
Kukiz'15
1. Barbara Husiew
2. Marian Piłka
3. Agata Pater
4. Krzysztof Lechowski
5. Sławomir Klimkowski
6. Irena Bordzio-Berus
7. Jakub Frydryk
8. Robert Jędrzejewski
9. Karolina Pomorska
10. Lidia Sankowska-Grabczuk
Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS
1. Dorota Olko
2. Mateusz Dobrowolski
3. Anna Żytkowska-Prus
4. Jerzy Piórowicz
5. Małgorzata Adamczyk
6. Piotr Trysiński
7. Justyna Kosiec
8. Artur Matyjaszek
9. Weronika Sarnowska
10. Sławomir Płatos
Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
1. Andrzej Rosiewicz
2. Krzysztof Gajowniczek
3. Jadwiga Budzyńska
4. Adam Kloch
5. Elżbieta Marciniak
6. Paweł Kłobukowski
7. Mariusz Długołęcki
8. Karolina Lenart
9. Justyna Kępa
10. Rafał Kowalik
Prawo i Sprawiedliwość
1. Adam Bielan
2. Maria Koc
3. Zbigniew Kuźmiuk
4. Maciej Małecki
5. Anna Kwiecień
6. Arkadiusz Czartoryski
7. Teresa Wargocka
8. Agnieszka Krzętowska
9. Rafał Romanowski
10. Marek Opioła
Wiosna
1. Paulina Piechna-Więckiewicz
2. Patryk Fajdek
3. Aleksandra Żmijewska
4. Sławomir Grychtal
5. Monika Żabicka
6. Mateusz Karniewicz
7. Anna Piasecka
8. Patryk Maćkowiak
9. Małgorzata Ziemnicka
10. Marcin Marzec