Robert Lewandowski kupił apartament w wieżowcu Złota 44. Wow! Zobaczcie, jak będzie mieszkał [FOTO]

Wiadomo już, gdzie Robert Lewandowski będzie mieszkał podczas pobytów w Warszawie. Piłkarz kupił luksusowy apartament w wieżowcu Złota 44.
Robert Lewandowski Złota 44
Fot. mat. promocyjne. "Lewy" kupił jeden z 286 apartamentów dostępnych w wieżowcu.

Wieżowiec Złota 44, czyli słynny Żagiel Libeskinda mieści się w samym centrum Warszawy. Liczy 192 metry i ma 52 kondygnacje. Został zaprojektowany przez znanego amerykańskiego architekta polskiego pochodzenia Daniela Libeskinda. Znajduje się tu 286 apartamentów. Każdy ma około 120 mkw. powierzchni. Zostaną one wyposażone w system HMS, umożliwiający zarówno komputerowe sterowanie m.in. klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem czy oświetleniem, jak i zamówienie posiłku z restauracji bądź innej usługi. Każdy z mieszkańców otrzyma indywidualną kartę magnetyczną, umożliwiającą wjazd windą wyłącznie na piętro, na którym znajduje się apartament jej właściciela. Do ich dyspozycji będzie m.in. 25- metrowy basen, gabinety masażu, sauna, centrum spa, prywatne kino, symulator gry w golfa, taras z widokiem na Pałac Kultury i warszawską skyline, a także przedszkole.

To właśnie w jednym z apartamentów ma zamieszkać po zakończeniu kariery piłkarskiej Robert Lewandowski, odwiedzając Warszawę. Informacji od cenie mieszkania nie poddano, lecz piłkarz wyraźnie cieszył się z tego zakupu, bo pozował nawet specjalnie do zdjęć pokazujących cały obiekt. Wprowadzić będzie mógł się jesienią.  Średnia cena za metr kwadratowy apartamentu w budynku to 28 tys. zł.

Robert Lewandowski Złota 44 (3) Robert Lewandowski Złota 44 (4)

Robert Lewandowski Złota 44 (5) Robert Lewandowski Złota 44 (6)

Robert Lewandowski Złota 44 (7) Robert Lewandowski Złota 44 (8)

Robert Lewandowski Złota 44 (9) Robert Lewandowski Złota 44 (10)

Robert Lewandowski Złota 44 (11) Robert Lewandowski Złota 44 (12)

Fot. mat. promocyjne

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Robert Lewandowski kupił apartament w wieżowcu Złota 44. Wow! Zobaczcie, jak będzie mieszkał [FOTO]

  1. chyba lepiej wybrać nie mógł. bardziej luksusowego apartamentowca w Polsce nie ma, bo złota to już światowa liga