Ekshibicjonista-rowerzysta zatrzymany

Rodzice mogą odetchnąć z ulgą. Rowerzysta, który w kilku miejscach naszego regionu obnażał się przed dziećmi, został zatrzymany przez policję.
ekshibicjonista rowerzysta zatrzymany
Fot. Facebook/Rafał Wysocki. Zaledwie kilka dni mundurowym zajęło ustalenie personaliów i zatrzymanie sprawcy.

Informacje na temat mężczyzny poruszającego się na rowerze, który obnażał się przed dziećmi pojawiły się w mediach pod koniec sierpnia. Wtedy też zboczeniec miał pojawić się na boisku Orlik w Milanówku przy ul. P. Skargi oraz na os. Sochaczewska w Brwinowie. W tych miejscach obnażał się przed dziećmi i składał im niemoralne propozycje. Przerażeni rodzice z Milanówka natychmiast poinformowali policję. Z kolei fotografie mężczyzny złapanego „na gorącym uczynku” upublicznił radny Rafał Wysocki z Brwinowa. Pochodzą one z monitoringu zainstalowanego przy jednym z budynków na ul. Sochaczewskiej. W obu tych przypadkach zboczeńca nie udało się zatrzymać od razu, zdążył uciec. Stało się to dopiero w poniedziałek, 5 września. We wtorek ma zostać przesłuchany, wtedy tez zostaną mu postawione zarzuty.

Teraz 34-letniemu mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja nie potwierdziała informacji o tym, że ekshibicjonista na rowerze miał pojawić się w Błoniu. Możliwe natomiast, że grasował w Ursusie i Pruszkowie. Sprawie będziemy się nadal przyglądać.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Ekshibicjonista-rowerzysta zatrzymany

    • Dokładnie! Powinni upie**olić przy samej dupie, to może by się czegoś nauczył pedofil je**ny…