Awantura w Grodzisku. 17-latek zwyzywał policjantów

W Grodzisku Mazowieckim 17-letni chłopak został w nocy zatrzymany przez mundurowych po awanturze, jaką wywołał w miejscu publicznym. Po wytrzeźwieniu ze stanu prawie dwóch promili alkoholu w organizmie, Kacper B. usłyszał zarzut karny.
kacper-b-grodzisk
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. 17-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Kilka dni temu, przed godziną 23.00, grodziscy policjanci zostali wezwani przez pracownika ochrony na interwencję w okolicę Stawów Walczewskiego. Z informacji wynikało, że jeden z mężczyzn awanturuje się i pracownik obawia się jego agresywnego zachowania. Zgłaszający wskazał przybyłym na miejsce funkcjonariuszom osobę zakłócającą porządek publiczny.

Mimo wielokrotnego wzywania do właściwego zachowania, młody mężczyzna wykrzykiwał obraźliwe słowa wobec policjantów, próbował odejść z miejsca interwencji i nie reagował na żadne polecenia. Chwilę później awanturnik został więc obezwładniony i zatrzymany. 17-latek nie zmienił swojego obraźliwego zachowania również podczas transportu do jednostki i w samym budynku. Badanie trzeźwości nastolatka wykazało prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu Kacper B. usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego pełniącego czynności służbowe. Młody mężczyzna przyznał się do popełnienia tego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Taki czyn zagrożony jest karą nawet roku pozbawienia wolności.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Awantura w Grodzisku. 17-latek zwyzywał policjantów

  1. Mam nadzieje, ze tych z WGM HS06 jak ich to bardzo im tak dobrze, bo te patalachy jedynie co potrafią to nagrywac i rewidowac schorowanych rencistów.