Policyjny pościg za złodziejem w Ożarowie

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 32-letniemu mieszkańcowi gminy. Mężczyzna został zatrzymany podczas pościgu, chwilę po włamaniu do domu pokrzywdzonej, skąd skradł 200 złotych. Był nietrzeźwy.
wlamanie-lukasz-m-ozarow
Fot. KPP Stare Babice. Łukasz M. przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

Kilka dni temu dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o uciekającym sprawcy włamania do domu. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Podczas sprawdzania terenu przyległego do miejsca zdarzenia, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisem, który przekazała mundurowym pokrzywdzona.

Mężczyzna na widok oznakowanego radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo, po czym podjął próbę ucieczki. Po chwili był już w rękach policjantów. Szybko okazało się, że jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał trzy promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali Łukasza M. 32-latek, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut włamania do domu i kradzieży 200 złotych. Mieszkaniec ożarowskiej gminy przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest