Wpadł diler i jego klienci

Ponad 10 gramów amfetaminy, dwie torebki marihuany i woreczek z haszyszem zabezpieczyli grodziscy kryminalni w domu mieszkańca jaktorowskiej gminy. Policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna handlował narkotykami. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 33-latka i 36-latka, którzy kupili od niego nielegalne substancje. Sebastian Ż. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania środków odurzających. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Jego klienci odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.
handel-narkotyki-jaktorow
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Podejrzany Sebastian Ż. Został aresztowany na trzy miesiące.

Podczas działań w zakresie zapobiegania przestępczości narkotykowej, grodziscy kryminalni ustalili miejsce, gdzie może dochodzić do handlu narkotykami. Natychmiast podjęli obserwację posesji w jaktorowskiej gminie. Podczas akcji policjanci sprawdzili kierowców dwóch samochodów, które na chwilę tam wjechały. Szybko okazało się, że 33-latek miał przy sobie trzy, a 37-latek – jedną torebkę z amfetaminą. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

Kryminalni natychmiast weszli do obserwowanego domu. Podczas dokładnego przeszukania mieszkania i samochodu zabezpieczyli ponad 5 gramów amfetaminy, prawie 2 gramy marihuany i porcję haszyszu, a także puste opakowania i przedmioty przygotowane do porcjowania narkotyków. Kolejnych pięć torebek z amfetaminą policjanci znaleźli w ubraniu 36-letniego mieszkańca posesji. Mężczyzna został zatrzymany.

Po wykonaniu czynności procesowych i skompletowaniu materiałów dowodowych przez jaktorowskich policjantów Sebastian Ż. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Grzegorz S. i Łukasz C., zatrzymani z zakupionymi narkotykami, odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest