Kasjerka ze Starych Babic oszukiwała na paragonach

Policjanci z komendy dla powiatu warszawskiego zachodniego zostali powiadomieni przez właścicieli jednego ze sklepów o oszustwach polegających na fikcyjnych zwrotach zakupionego towaru. 43-latka już została zatrzymana i usłyszała zarzut oszustwa.
Fot. Alexas_Fotos/pixabay.com.Kasjerka anulowała paragony klientów, którzy je zostawiali przy kasie.

Policjanci z komendy w Starych Babicach zostali poinformowani przez kierownika jednego ze sklepów o oszustwach polegających na fikcyjnych zwrotach towaru do sklepu. Wszystko wskazywało na to, że przestępstwa mogła dokonać jedna z kasjerek. Podczas przeglądania monitoringu, okazało się, że kobieta anulowała paragony klientów, którzy je zostawiali przy kasie. Pieniądze za towar, który w rzeczywistości nie wracał na sklepowe półki, zatrzymywała dla siebie.

Jak ustalili policjanci, 43-latka poprzez anulowanie ponad 60 paragonów za zakupiony przez klientów towar, przywłaszczyła blisko 3,5 tys. złotych. Wczoraj Kryminalni ze Starych Babicach zatrzymali Annę Z. w jej miejscu zamieszkania. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 43-latce zarzutu oszustwa. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Facebooktwitterredditpinterest