Zrobili zakupy, zapłacili cudzą kartą. Znasz ich? Powiadom policję [FOTO]

Policjanci z grodziskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące płatności w sklepach za pomocą cudzej karty. Wizerunek pary, która może mieć związek z tym przestępstwem, zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, jest proszony o kontakt z mundurowymi.
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku.

Grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców o nieautoryzowanych wypłatach z jego karty w kilku placówkach handlowych na terenie miasta. Nieznany dotąd sprawca 15 grudnia ubiegłego roku zrobił w ten sposób zakupy na około 200 zł. Wizerunek osób, które prawdopodobnie miały związek z tym przestępstwem, zarejestrowały kamery monitoringu w jednym ze sklepów.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę i kobietę widocznych na zdjęciach, jest proszony o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 604 22 60 lub 22 604 22 43. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

zakupy-karta-poszukiwani-grodzisk

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwitterredditpinterest