Jest wykonawca galerii handlowej w Pruszkowie!

Dużymi krokami zbliża się rozpoczęcie budowy pierwszego centrum handlowego w Pruszkowie Nowa Stacja. Inwestor – spółka ECC Real Estate właśnie podpisała kontrakt z generalnym wykonawcą, którym została firma Karmar.
Nowa Stacja
Fot. mat. prasowe Nowa Stacja ma spełnić wymagania najbardziej wybrednych klientów.

Nowa Stacja ma być pierwszym centrum handlowo-rozrywkowym w Pruszkowie, przygotowanym w zgodzie z potrzebami mieszkańców. Wygodnie zaprojektowany i doskonale zlokalizowany obiekt – zaledwie 300 m. od dworca PKP, z dwoma parkingami (na poziomie -1 i na dachu) na około 800 samochodów, na powierzchni 27 tys. mkw. zaoferuje dostęp nie tylko do ponad 120 znanych sklepów, w tym m.in. pierwszego w Pruszkowie H&M, ale także do licznych atrakcji, zachęcając do korzystania z pierwszego w Pruszkowie 7-salowego kina multipleks, klubu fitness, szkoły tańca, sezonowego lodowiska, ze strefy zabaw dla dzieci czy ścianki wspinaczkowej.

– Powierzamy budowę Nowej Stacji partnerowi z ponad 25–letnim doświadczeniem. Współpraca z firmą Karmar S.A. daje gwarancję sprawnego i terminowego ukończenia inwestycji. Cieszę się, że już w przyszłym roku mieszkańcy Pruszkowa będą mieli dostęp nie tylko szerokiej oferty handlowej i usługowej, ale także do rozrywki i aktywnego stylu życia bez konieczności wyjazdu do Warszawy – mówi Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate.

Spółka Karmar S.A. wchodzi w skład Bouygues Construction, jednej z największych grup budowlanych na świecie i należy do grona czołowych firm z tej branży w Polsce. Brała już udział w realizacji ponad dziesięciu centrów handlowych na terenie całego kraju. Firma współpracowała m.in. przy budowie centrum handlowego Wola Park, czy też jednego z największych centrów w Europie – stołecznej Arkadii. – Nasza wiedza i kompetencje, zdobywane podczas realizacji projektów o różnej skali i przeznaczeniu są gwarancją terminowego i rzetelnego wykonania inwestycji Nowa Stacja – mówi Gilles Leonard, członek zarządu Karmar S.A.– Cieszymy się, że będziemy mieć istotny wkład w powstanie tego obiektu – dodaje.

Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy w pruszkowskiej galerii Nowa Stacja w czwartym kwartale przyszłego roku. Na parterze znajdzie się strefa dla kobiet ze sklepami najbardziej znanych marek oraz mniejszymi butikami. Powstaną tam także lokale z artykułami dla dzieci oraz kawiarnie i restauracje. Nie zabraknie również supermarketu. Na pierwszym piętrze najpopularniejsze marki odzieżowe oraz sklepy sportowe będą czekać głównie na młodzież i mężczyzn. Na tym samym poziomie mają zostać zlokalizowane sklepy RTV i AGD. Drugie piętro Nowej Stacji będzie strefą relaksu i rozrywki.

Poruszanie się po centrum ułatwi połączony system schodów i wind na każdym poziomie.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest