Matka znanej dziennikarki pogryzła sąsiada

Matka znanej dziennikarki Justyny Pochanke pogryzła sąsiada – donosi „Super Express”. Powodem konfliktu miało być hałaśliwe zachowanie jego syna.
Matka Justyny Pochanke
Fot. Myriams-Fotos/pixabay.com. Powodem konfliktu miało być hałaśliwe zachowanie młodego piłkarza.

O tym, jak uciążliwe może być sąsiedztwo hałasujących dzieci wie chyba każdy, kto na osiedlu, które zamieszkuje ma boisko lub plac zabaw. Z takim problemem musiała się również zmierzyć matka znanej dziennikarki Justyny Pochanke. Renata P.

Kobieta mieszka na zamkniętym osiedlu, warszawskim Ursynowie. Jak donosi „Super Express”, pod jej balkonem dzieci grały w piłkę i głośno hałasowały. To na tyle zirytowało Renatę P., że postanowiła wyjść na dwór i zabrać dzieciom zabawkę. Jeden z chłopców chciał odzyskać piłkę, jednak wtedy do akcji wkroczył mąż pani Renaty, który rzekomo miał zacząć szarpać dziecko i uderzyć je w głowę. To nie spodobało się ojcu 12-latka, mężczyzna wezwał policję. W tym czasie Renata P. i jej mąż mieli odjechać samochodem, jednak ojciec poszkodowanego dziecka próbował im to uniemożliwić. Gdy chciał odebrać małżeństwu kluczyki od auta, wywiązała się szarpanina. To właśnie w tym momencie Renata P. miała ugryźć sąsiada w rękę.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które opatrzyło ranę sąsiadowi matki znanej dziennikarki oraz patrol policji. Ostatecznie jednak żadna ze stron nie zdecydowała się na złożenie zawiadomienia.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest