Warszawa zaprasza na Sylwestra

Agnieszka Chylińska, Kombii, Lady Pank, Varius Manx – to tylko część artystów, którzy w najbliższą sobotę, 31 grudnia wystąpią na pl. Defilad w stolicy. Sylwestrowy koncert z Warszawy będzie transmitować telewizja TVN.
sylwester-warszawa-2016
Fot. R. Motyl/um.warszawa.pl. Jedną z gwiazd, które wystąpią podczas miejskiego Sylwestra będzie Cleo.

Zabawa organizowana przez Stołeczną Estradę odbędzie się pod hasłem „Hello 2017!”. Mieszkańcy całej Polski będą mogli zobaczyć, jak warszawiacy witają nowy rok dzięki współpracy z telewizją TVN.

Sylwestrowa scena rozbłyśnie już o godz. 19.00 i aż do godz. 1.30 w nocy zapewni rozrywkę, prezentując spektakularne muzyczne show z udziałem polskich gwiazd. Dla warszawskiej publiczności zaśpiewają: Agnieszka Chylińska, LemON, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Sound’N’Grace, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Kombii , Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski, Daria Zawiałow.

W tę wyjątkową noc na placu Defilad warszawiacy będą się bawić w rytmie największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej i przywitają nowy rok wraz ze swoimi ulubionymi artystami. Gospodarzami imprezy będą znani ze stacji TVN: Magda Mołek, Patrycia Kazadi, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz dziennikarz radia Eska – Jankes. O choreografię widowiska zatroszczy się Agustin Egurrola i tancerze z grupy Volt.

Sylwestrowa zabawa zacznie się o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN rozpocznie się o godz. 19.45. O północy niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetli feeria barw świetlno-pirotechnicznego pokazu, a zebrana publiczność hucznie powita 2017 rok.

Więcej informacji związanych z imprezą sylwestrową w Warszawie na stronie www.wawasylwester.pl oraz na www.tvn.pl i www.facebook.com/WarszawaSylwester/.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest