Kasjerka z koleżankami okradały jeden z grodziskich supermarketów [FOTO]

Grodziscy policjanci zatrzymali pięć kobiet w wieku od 24 do 60 lat, które zaplanowały sobie niecodzienny sposób na darmowe zakupy. Pracownica sklepu wpadła, gdy przy kasie nie skanowała zakupów czterech klientek. Wszystkie zatrzymane usłyszały zarzuty wspólnego dokonania kradzieży artykułów o wartości około 1600 zł.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. W sprawę zamieszanych jest pięć kobiet.

Mundurowi z Komendy Powiatowej w Grodzisku Mazowieckim zostali wezwani do jednego z miejscowych marketów, gdzie miało dojść do kradzieży. Na miejscu okazało się, że kierownik placówki odkrył, że jedna z pracownic kilka dni wcześniej nie wprowadziła na kasę części kupowanych towarów. 34-latka została zatrzymana.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymana kobieta działała wspólnie z czterema klientkami, które robiły „darmowe zakupy” w sklepie. Wszystkie kobiety już następnego dnia trafiły do grodziskiej komendy. Wartość skradzionych przez nie artykułów została wyceniona na około 1600 złotych. Katarzyna M. oraz Anna G., Edyta J., Karolina G. i Aleksandra M. usłyszały zarzuty wspólnego dokonania kradzieży. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet pięciu lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają czy kobiety wcześniej nie brały udziału w podobnych zdarzeniach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest