Napad na sklep monopolowy na Żbikowie

W sklepie monopolowym przy ul. 3 Maja w Pruszkowie doszło do napadu. Sprawca sterroryzował ekspedientkę i ukradł gotówkę.
napad-sklep-monopolowy-ul-3-maja-pruszkow
Fot. malopolska.policja.gov.pl. Do zdarzenia doszło w pruszkowskiej dzielnicy Żbików.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 stycznia. Około godziny 23.30 do sklepu monopolowego przy ul. 3 Maja wtargnął zamaskowany mężczyzna. Uderzył ekspedientkę butelką w głowę i ukradł pieniądze. Zajście potwierdza asp. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Na razie nie wiadomo, jaką ilość gotówki ukradł sprawca. Poszkodowana ekspedientka ma rozcięty łuk brwiowy – mówi. Kobiecie na miejscu udzielono pomocy medycznej, natomiast złodzieja nie udało się zatrzymać. Teraz sprawą zajmą się śledczy z Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy napad rabunkowy na ekspedientkę w powiecie pruszkowskim, w ostatnim okresie. Pod koniec listopada do rozboju doszło również w jednym z niewielkich osiedlowych sklepów w Piastowie. Sprawca sterroryzował ekspedientkę i ukradł gotówkę. Następnego dnia, tyle że w Pruszkowie przy ul. Chopina miała miejsce niemal identyczna sytuacja. Nieznany mężczyzna wszedł do sklepu, użył wobec ekspedientki gazu i również ukradł pieniądze.

Jak nas poinformowała asp. Kańka, policjanci nie łączą ze sobą sprawy z Piastowa i ul. Chopina w Pruszkowie ze zdarzeniem, które miało miejsce przy ul. 3 Maja.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest