W Pruszkowie powstanie KFC

Pod koniec przyszłego roku ma zostać oddana do użytku pierwsza w Pruszkowie galeria handlowa Nowa Stacja. Znajdzie się w niej m.in. restauracja KFC.
kfc-pruszkow
Fot. Ralf Roletchek/wikipedia.org. Już wkrótce pruszkowianie będą mogli na miejscu skosztować kurczaka z KFC w słynnej panierce.

Budowa pierwszej w Pruszkowie galerii handlowej Nowa Stacja oficjalnie rozpoczęła się ponad miesiąc temu. Będzie mieścić się 300 metrów od dworca PKP. Ma to być pierwszy taki obiekt w 70-tysięcznym mieście. Na powierzchni 27 tys. mkw. znajdzie się 120 sklepów znanych marek m.in. H&M, supermarket Carrefour, Euro Rtv Agd, CCC, a także kino o powierzchni 1650 mkw., które powstanie na drugim piętrze z bezpośrednim dojściem do parkingu na dachu. Do dyspozycji miłośników filmu będzie siedem sal wyposażonych w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Operatorem będzie znana marka Multikino.

Kino ma być wizytówką rozbudowanej strefy rozrywkowo-rekreacyjnej Nowej Stacji, która zajmie łączną powierzchnię niemal 3,5 tys. mkw. Oprócz kina, w strefie rozrywki powstanie również sezonowe lodowisko, szkoła tańca, klub fitness.

Poza sklepami i strefą rozrywkową, klienci Nowej Stacji będą mieli do dyspozycji również strefę gastronomiczną. Jak poinformował serwis retailnet.pl, jedną z restauracji która tu powstanie, będzie KFC. Lokal tej jednej z najpopularniejszych sieci fast food zajmie 135 mkw. na pierwszym piętrze galerii. – Ze względu na brak oferty gastronomicznej, w Pruszkowie istnieje duże zapotrzebowanie na najbardziej znane restauracje, dlatego zdecydowaliśmy o powiększeniu strefy food courtu. Zainteresowanie operatorów największych popularnych sieci potwierdziło trafność tego wyboru. Prowadzimy szereg zaawansowanych rozmów i wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych wyczekiwanych najemcach w strefie gastronomicznej Nowej Stacji – powiedział serwisowi retailnet.pl Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Strefa gastronomiczna w Nowej Stacji ma być architektoniczną perełką urządzoną zgodnie z najnowszymi trendami. Będzie można tu skorzystać z wygodnych kanap, krzeseł lub hookerów, a siedzenia dla dzieci zostaną wyposażone w miękkie elementy. Dla najmłodszych klientów Nowej Stacji przewidziano specjalne miejsce, gdzie będzie można podgrzać jedzenie i nakarmić maluchy w komfortowych warunkach na wygodnych siedziskach. Całość zostanie stworzona ze stali, betonu i drewna uzupełnionej dużą ilością zieleni.

Projekt galerii Nowa Stacja opracowało biuro architektoniczne IMB Asymetria, za komercjalizację obiektu odpowiada wraz z deweloperem firma doradcza Aspenn, a głównym wykonawcą jest firma Karmar.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest