Krwawa impreza towarzyska w Starych Babicach. 87-letni mężczyzna trafił do szpitala

Wspólne spotkanie towarzyskie zakrapiane alkoholem boleśnie zakończyło się dla 87-letniego mężczyzny. Spędzając czas u sąsiada, w pewnym momencie został przez niego zaatakowany i kilkukrotnie uderzony. Z obrażeniami głowy przetransportowano go do szpitala.
samobojstwo-tabletka-policja
Fot. kwp.radom.pl. Towarzyska impreza zakończyła się interwencją mundurowych.

Kilka dni temu dyżurny komendy w Starych Babicach został powiadomiony o pobiciu mężczyzny przez sąsiada. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam zastali zgłaszającą oraz dwóch sąsiadów. Jak ustalili mundurowi, pokrzywdzony został zaproszony przez mężczyznę na wspólne spożywanie alkoholu. Jednak spotkanie zakończyło boleśnie dla 87-latka, który w pewnym momencie został zaatakowany i kilkukrotnie uderzony w twarz przez swojego 50-letniego kompana.

Pokrzywdzony z obrażeniami głowy, które jednak nie zagrażały jego życiu, został przetransportowany do szpitala. Natomiast policjanci zatrzymali Zbigniewa P. do wyjaśnienia sprawy. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2,8 promila alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest