Niemowlę zatrzaśnięte w samochodzie

W Grodzisku Mazowieckim matka zostawiła w aucie kilkutygodniowe dziecko i zatrzasnęła drzwi. Musiała interweniować straż pożarna.
zatrzasniecie-dziecko-samochod-grodzisk
Fot. ilustracyjne/pixabay.com. Służby apelują, aby w aucie nie zostawiać zwierząt, dzieci i osób starszych.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik proszący o zachowanie anonimowości. – Na ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim, na parkingu przychodni matka zamknęła w samochodzie dziecko i zatrzasnęła razem z nim kluczyki i dokumenty – napisał.

Na pomoc natychmiast ruszyli strażacy. Wybili w samochodzie szybę i uwolnili dziecko. Na szczęście niemowlę nie przebywało w środku długo, bo zaledwie kilka minut.

Po raz kolejny apelujemy, aby zwłaszcza w upalne dni zachować szczególną ostrożność i nie zostawiać w samochodach zamkniętych zwierząt, dzieci, ani osób starszych. Przypomnijmy, że w tym sezonie, w Grodzisku Mazowieckim straż miejska już dwukrotnie musiała interweniować w związku z psami pozostawionymi w rozgrzanych autach (więcej na temat można przeczytać TUTAJ i TUTAJ), a w Żyrardowie samodzielnie nie mogła wydostać się z auta starsza kobieta (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest