Awantura w Kampinosie. 26-latek zwyzywał policjanta i chciał go uderzyć

Policjanci z Kampinosu otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu zastali zgłaszającą oraz jej syna. Na widok mundurowych mężczyzna zaczął być agresywny.
awantura-kampinos
Fot. nowy-tomysl.policja.gov.pl. Badanie alkomatem wykazało, że awanturujący się mężczyzna miał 1,9 promila alkoholu w organizmie.

To już kolejny taki incydent w Kampinosie, w ciągu ostatnich kilkunastu dni. Niespełna dwa tygodnie temu w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy o 70-letni mieszkańcu gminy, który awanturował się i ubliżał swojej żonie. Potem agresję przeniósł na interweniujących policjantów i ich zwyzywał (więcej na ten temat przeczytać TUTAJ).

Minęło kilka dni, a dyżurny komendy w Starych Babicach znów otrzymał zgłoszenie o nieporozumieniu rodzinnym w Kampinosie, podczas którego jeden z domowników wszczął awanturę domową. Na miejscu mundurowi zastali zgłaszającą kobietę oraz jej syna. W pewnym momencie mężczyzna niezadowolony z widoku mundurowych, zaczął ubliżać funkcjonariuszom i i ich wyzywać. Następnie odepchnął policjanta i chciał go uderzyć. W tym momencie mundurowi zatrzymali 26-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych. Mieszkaniec kampinoskiej gminy przyznał się do popełnia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest