Staranował stację benzynową i uciekł [FOTO]

Na jednej ze stacji benzynowych w Łomiankach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na miejscu interweniowały służby.
wypadek-stacja-benzynowa-lomianki-3
Fot. Jakub Rudnicki/Ochotnicza Straż Pożarna Łomianki. Zarówno samochód, jak i dystrybutor na stacji benzynowej zostały mocno zniszczone.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, 12 grudnia. Po godzinie 3.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o groźnie wyglądającej kolizji na stacji benzynowej przy ul. Warszawskiej w Łomiankach. Z nieustalonych na razie przyczyn samochód uderzył w dystrybutor oraz inne elementy wyposażenia stacji. Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej z Warszawy, Łomianek i Dziekanowa Polskiego.

– Na miejscu zastaliśmy rozbite auto, które dosłownie zmiotło jeden z dystrybutorów, na szczęście nie doszło do pożaru. Kierujący pojazdem zbiegł, sprawą zajęła się policja – informują druhowie z Dziekanowa Polskiego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz powstałe wycieki paliw. Odłączyli także akumulatory w rozbitym samochodzie oraz zajęli się przeszukaniem okolicznych rowów i poboczy pod kątem osób poszkodowanych. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać mundurowi z komendy policji w Starych Babicach.

wypadek-stacja-benzynowa-lomianki

wypadek-stacja-benzynowa-lomianki-2

Fot. Karol Łach/Ochotnicza Straż Pożarna Łomianki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest