Awantura w Piastowie. Jednemu z mieszkańców chuligani podpalili drzwi

Dwa zastępy straży pożarnej wzięły udział w akcji gaszenia niewielkiego pożaru w Piastowie. Ogień wybuchł po tym, jak pijani mężczyźni podpalili jednemu z mieszkańców drzwi.
Fot. KP PSP Pruszków. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży z Pruszkowa i Piastowa.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 października. Poinformował nas o nim czytelnik proszący o zachowanie anonimowości. – W Piastowie, w bloku przy ul. Harcerskiej 12, sprawca oblał drzwi benzyną i podpalił. Jedna osoba z mieszkania została ranna – wiadomość o takiej treści przysłał nam na adres redakcja@zachodniemazowsze.info. Okazuje się, że około godziny 21.00, przed budynkiem przy ul. Harcerskiej doszło do awantury. Jeden z mieszkańców postanowił zwrócić uwagę mężczyznom, którzy zachowywali się wyjątkowo głośno. Byli pijani i agresywni. Z zemsty najprawdopodobniej oblali benzyną jego drzwi od mieszkania i podpalili.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej – z Piastowa i Pruszkowa, policja oraz pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni udzielili pomocy mężczyźnie, który poparzył sobie nogę. Odwieziono go do szpitala. Jeden z chuliganów został zatrzymany, drugi jest poszukiwany.

Facebooktwitterredditpinterest