Anna Maria Jopek wystąpi w Żyrardowie

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek Anna Maria Jopek wystąpi wraz zespołem w żyrardowskim Centrum Kultury. Koncert zaplanowano na środę, 9 listopada.
anna-maria-jopek-kwartet-koncert-zyrardow
Fot. zyrardow.pl. Piosenkarka wystąpi ze znakomitymi muzykami.

Anna Maria Jopek jest nie tylko wokalistką, ale również kompozytorką, autorką tekstów piosenek i producentką nagrań. Jest również zdobywczynią wielu prestiżowych nagród muzycznych, a także dziewięciu płyt złotych i siedmiu platynowych.

W środę, 9 listopada piosenkarka wystąpi w Centrum Kultury w Żyrardowie wraz z zespołem. – To najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracuje Anna Maria Jopek. Żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej ilości instrumentów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom, formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie – zapowiadają organizatorzy.

Zespół wystąpi w składzie: Anna Maria Jopek – śpiew, Krzysztof Herdzin – fortepian, cajon, flety, Piotr Nazaruk – śpiew, flety, zithar, gitara, polskie instrumenty ludowe, Robert Kubiszyn – bas.

Bilety w cenie 90 złotych są dostępne w kasie Centrum Kultury w Żyrardowie oraz na stronie www.ekobilet.pl. Koncert odbędzie się 9 listopada 2016 roku, o godzinie 19:00.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest