Bemowo: diler chciał sprzedać narkotyki za 25 tys. zł [FOTO]

Do dziesięciu lat więzienia grozi Rafałowi T., który na Bemowie sprzedał Mariuszowi K. kokainę wartą około 25 tys. zł. Policjanci zatrzymali ich chwilę po transakcji.
handel-narkotyki-bemowo-3
Fot. Komenda Stołeczna Policji. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

W sobotę, 5 sierpnia, kilka minut po północy kryminalni podjechali do osobowej hondy, która zatrzymała się na jednej z ulic warszawskiego Bemowa. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierowca samochodu będzie chciał kupić narkotyki od Rafała T., wobec którego istniało podejrzenie handlu środkami psychoaktywnymi.

Kiedy policjanci podeszli do auta, zobaczyli, że na miejscu pasażera siedział 37-letni mężczyzna trzymający w ręku gotówkę, a za kierownicą – o dziesięć lat młodszy Mariusz K., który próbował nerwowo ukryć woreczki z białym proszkiem. Mężczyźni byli bardzo zaskoczeni widokiem policyjnych odznak.

W trakcie przeszukania samochodu oraz mieszkań podejrzanych funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 gramów kokainy i gotówkę w kwocie 43 tys. zł. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Rafał T. usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu środków odurzających, Mariusz K. natomiast – posiadania znacznej ilości narkotyków w warunkach recydywy. Na wniosek policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował wobec nich trzymiesięczne areszty. Obu mężczyznom grozi kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.waw.pl

 

 

handel-narkotyki-bemowo-3

Źródło: policja.waw.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest