Robert Lewandowski inwestuje w naszym regionie. Luksusowa klinika na Ochocie, osiedle w Starych Babicach, biurowiec…

Znany piłkarz Robert Lewandowski jest aktywny nie tylko na boisku. Zawodnik Bayern Monachium już myśli o przyszłości i postanowił zainwestować fundusze m.in. w nieruchomości.
robert-lewandowski-inwestycje
Fot. mat. promocyjne. Robert Lewandowski jest właścicielem apartamentu w słynnym „Żaglu Liebeskinda”.

Kilka miesięcy temu kapitan polskiej drużyny został ojcem małej Klary. Być może powiększenie rodziny jest powodem, dla którego Robert Lewandowski postanowił zainwestować pieniądze w branży nieruchomości. Znany piłkarz już dwa lata temu został wspólnikiem w firmie LS Investments, która buduje apartamentowce na warszawskiej Ochocie i w Starych Babicach koło Leszna, czyli miejscowości, z której „Lewy” pochodzi.

Każdy chętny wkrótce będzie mógł zamieszkać w jednym z budynków, które powstają w Warszawie, na ul. Figiel, obok Parku Szczęśliwickiego. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą apartamenty z podziemnymi garażami. Jeden z polskich deweloperów ocenia koszt budowy na 8-9 mln zł, a cenę działki w tym miejscu szacuje na 2-3 mln. Podobną inwestycję kapitan polskiej kadry realizuje w Starych Babicach koło Leszna, czyli miejscowości, w której się wychował i w której stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Tam powstaje budynek o łącznej powierzchni użytkowej około 2 tys. mkw. Jak informuje dziennik „Super Express”, Lewandowski ma w planie również budowę biurowca w Warszawie. Jest też właścicielem apartamentu w słynnym „Żaglu Liebeskinda”, budynku położonym przy ul. Złotej 44 (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

A to jeszcze nie wszystkie inwestycje Lewandowskiego w naszym regionie. Na warszawskiej Ochocie powstaje luksusowa klinika specjalizująca się w medycynie sportowej , której piłkarz jest współwłaścicielem. Obiekt będzie mieścił się na terenie Warszawskiego Klubu Tenisowego Mera w pobliżu parku Szczęśliwickiego i będą mogli z niego korzystać zarówno sportowcy, jak i osoby prywatne. Znajdą się tu trzy sale operacyjne oraz gabinety do rehabilitacji, a w nich najnowocześniejszy sprzęt. Jak poinformował „Super Express”, luksusowa klinika ma niczym nie ustępować podobnym ośrodkom w Niemczech.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest