Trwają prace nad budową galerii handlowej w Pruszkowie. Znane są nowe marki!

Budowa pierwszej w Pruszkowie galerii handlowej Nowa Stacja idzie do przodu. Obiekt zostanie oddany do użytku klientów pod koniec przyszłego roku.
nowa-stacja
Fot. Facebook/Nowa Stacja. Pierwsze zakupy w galerii klienci będą mogli zrobić pod koniec przyszłego roku.

Budowa galerii Nowa Stacja rozpoczęła się w kwietniu. Będzie mieścić się 300 metrów od dworca PKP. Ma to być pierwszy taki obiekt w 70-tysięcznym mieście. Na powierzchni 27 tys. mkw. znajdzie się 120 sklepów znanych marek m.in. H&M, supermarket Carrefour, RTV Euro AGD, CCC, a także restauracja KFC i kino o powierzchni 1650 mkw., które powstanie na drugim piętrze z bezpośrednim dojściem do parkingu na dachu. Kino będzie składać się z siedmiu sal wyposażonych w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Operatorem będzie znana marka Multikino.

Kino ma być wizytówką rozbudowanej strefy rozrywkowo-rekreacyjnej Nowej Stacji, która zajmie łączną powierzchnię niemal 3,5 tys. mkw. Oprócz kina, w strefie rozrywki powstanie również sezonowe lodowisko, szkoła tańca, klub fitness. – W specjalnie zaprojektowanej strefie rekreacyjno-rozrywkowej w Nowej Stacji będziecie mogli zadbać o zdrowie i dobrą kondycję, swoją i Waszych dzieci! W czasie, gdy dzieciaki będą aktywnie spędzać czas w strefie Kid’s Play, Wy będziecie mogli wziąć udział w zajęciach sportowych na siłowni – czytamy na oficjalnym profilu Nowej Stacji na Facebooku. Operatorem strefy fitness będzie Zdrofit. Niedawno inwestor poinformował o kolejnej marce, która znajdzie się w galerii. Chodzi tu o sklep duńskiej firmy Jysk.

Całe centrum handlowe Nowa Stacja zostało zaprojektowane w taki sposób, by klienci mogli cieszyć się maksymalną wygodą podczas zakupów. Na parterze zostaną zlokalizowane sklepy i punkty usługowe przeznaczone dla kobiet i dzieci, a na pierwszym piętrze znajdą się marki dla mężczyzn i młodzieży. Poruszanie się po centrum będzie bardzo intuicyjne, dzięki czemu każdy klient będzie miał kilkadziesiąt kroków do swojego ulubionego sklepu. Dla zmotoryzowanych przewidziano parking na 800 samochodów.

Inwestycję realizuje firma ECC Real Estate, obecna na polskim rynku nieruchomości od ponad 25 lat. Jednym z największych przedsięwzięć ECC w Polsce jest centrum handlowo-rozrywkowe Promenada w Warszawie. Projekt galerii Nowa Stacja opracowało biuro architektoniczne IMB Asymetria, za komercjalizację obiektu odpowiada wraz z deweloperem firma doradcza Aspenn, a głównym wykonawcą jest firma Karmar.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest