Dusił matkę, bo…nie pozwalała mu grać na komputerze

Zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego usłyszał w komendzie 18-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów z wolskiej patrolówki. Funkcjonariusze interweniowali w związku z awanturą, do której doszło pomiędzy matką, a synem, a jej powodem było to, że kobieta nie pozwoliła grać mu na komputerze. Okazało się, że taka sytuacja trwa od kilku miesięcy!
znecal-sie-nad-matka-wola
Fot. Pexels/pixabay.com. Awantury o gry komputerowe pomiędzy matką a synem trwały od lutego.

Około godziny 4.00 nad ranem policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o tym, że pomiędzy matką a synem doszło do awantury. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia, z których wynika, że doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, ponieważ syn całą noc używał laptopa i głośno rozmawiał przez mikrofon. Kiedy matka poprosiła go o wyłączenie urządzenia, syn rzucił się na nią, szarpał ją za włosy, popychał i dusił. Okazało się, że taka sytuacja trwa już od lutego. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że nie ma ona w nocy spokoju, ponieważ często dochodzi do awantur pomiędzy nią a synem z powodu gry na komputerze.

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką. Za to przestępstwo grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji Warszawa

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest