Znów wypadek na obwodnicy Mszczonowa. Pięć osób rannych! [FOTO]

Dwie kobiety i trzej mężczyźni zostali ranni w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 50. Trasa przez kilka godzin była zablokowana.
wypadek-obwodnica-mszczonowa-2019
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Mszczonowie. W wyniku zderzenia auta zostały mocno zniszczone.

Zaledwie kilka dni temu w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy o zderzeniu czterech samochodów ciężarowych na drodze krajowej nr 50, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł jeden z kierowców (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ. W sobotę, 16 lutego około godziny 6.40 miał miejsce kolejny wypadek na tej trasie. Na odcinku między Wiskitkami a Grójcem zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe i jeden ciężarowy. Na miejsce przybyły służby ratunkowe – policja, pogotowie ratunkowe i cztery zastępy straży pożarnej – z Mszczonowa i Żyrardowa. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć poszkodowanych z jednego z aut. W sumie rannych zostało pięć osób.

Kierowcy poruszający krajową „pięćdziesiątką” musieli liczyć się z utrudnieniami, droga była bowiem przez kilka godzin zablokowana. Policja zorganizowała objazdy przez Mszczonów.

wypadek-obwodnica-mszczonowa-2019-2

wypadek-obwodnica-mszczonowa-2019-3

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Mszczonowie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Znów wypadek na obwodnicy Mszczonowa. Pięć osób rannych! [FOTO]