Więzienie dla 18-letniej ekspedientki ze Starych Babic

Policjanci z komendy w Starych Babicach przedstawili zarzut kradzieży ekspedientce z jednego ze sklepów. Po zakończeniu pracy kobieta chciała wyjść z z przygotowanymi już wcześniej reklamówkami z artykułami, za które nie zapłaciła. Mundurowi przeszukali również jej dom i tam znaleźli inne produkty. 18-latka przyznała się do popełnienia przestępstwa.
lomianki-kradziez-sklep
Fot. kujawsko-pomorska.policja.gov.pl. Kobieta wynosiła ze sklepu alkohol, papierosy, słodycze oraz pieniądze.

Gdy tylko dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o ujęciu w jednej z placówek handlowych pracownicy, na miejsce natychmiast skierował załogę patrolowo-interwencyjną. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta usiłowała dokonać kradzieży alkoholu, papierosów, artykułów spożywczych i pieniędzy. Wszystko to miała przygotowane do wyniesienia w reklamówkach, które zamierzała wynieść ze sklepu po zakończonej pracy, nie płacąc za towar.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania kobiety funkcjonariusze odkryli kolejne artykuły spożywcze, które 18-latka zabrała ze sklepu, nie uiszczając za nie opłaty, w tym m.in. batony, żelki, czy galaretki. Policjanci zatrzymali ekspedientkę. Kobieta trafiła do policyjnej celi, a następnie usłyszała zarzut kradzieży. 18-latka przyznała się do popełnienia przestępstwa i poddała się dobrowolnie karze. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest