Leszno: Marihuanę miał przy sobie i w domu

Podczas przejazdu przez gminę Leszno policjanci wylegitymowali mężczyznę siedzącego w nocy w zaparkowanym samochodzie. Okazało się, że w pojeździe było blisko 9 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli jeszcze 24 gramy tego narkotyku.
Fot. KPP Stare Babice. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła godzina 2.00 w nocy, gdy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, przejeżdżając przez rejon gminy Leszno, zauważyli zaparkowany pojazd, a w środku młodego mężczyznę. Chwilę później podczas legitymowania i sprawdzenia pojazdu okazało się, że w samochodzie było blisko 9 gramów suszu roślinnego spakowanego porcjami w torebki strunowe. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana.

Policjanci zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia. W mieszkaniu 26-latka starobabiccy kryminalni znaleźli jeszcze 24 gramy narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do trzech lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Leszno: Marihuanę miał przy sobie i w domu