Pomysł na weekend: jarmark świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki

Już niedługo warszawski Pałac Kultury i Nauki stanie się tłem magicznego wydarzenia. Gwiazdkowe prezenty, pyszne jedzenie, świąteczne dekoracje, grzane wino i nastrojowa atmosfera to tylko część tego, co znajdziecie w samym centrum stolicy na jarmarku świątecznym pod hasłem Targ świętego Mikołaja.
Fot. mat. organizatora. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W jednym miejscu będzie można znaleźć wszystko – zaczynając od wyrobów artystycznych i rzemieślniczych po ozdoby świąteczne i rękodzieło. Uzupełnieniem będą stragany z kulinarnymi przysmakami, słodkimi łakociami i aromatycznymi napojami, które rozgrzeją wszystkich odwiedzających.

– Po doświadczeniach z ubiegłych lat, które pokazują, że w ostatnich dniach przed świętami Bożego Narodzenia, warszawiacy wpadają w “świąteczny szał”- robiąc przedświąteczne zakupy oraz odbierając zamówienia na wigilijne stoły – postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wszystkich wystawców, którzy zaopatrzą uczestników w świąteczne prezenty i wiele więcej. Warszawa nie zostanie bez kultowego, świątecznego wydarzenia, jakim jest jarmark świąteczny, tym razem pod hasłem Targ św. Mikołaja – relacjonuje organizator wydarzenia.

Szczegóły:

Jarmark świąteczny w Pałacu Kultury i Nauki, czyli Targ św. Mikołaja
10-11 grudnia 2022

Godziny otwarcia:
sobota – 10:00-20:00
niedziela-10:00-18:00

Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

Wstęp bezpłatny.

– Zapraszamy od soboty, 10 XII do niedzieli 11 XII. Osobom kochającym wyśmienity smak i poszukujących pomysłu na idealny prezent pomożemy poczuć prawdziwą magię świąt – zachęcają organizatorzy. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest