Nowe centrum handlowe również w Grodzisku. Otwarcie Sfera Park już w piątek

Grodzisk Sfera Park, największy obiekt handlowy w regionie Grodziska Mazowieckiego, przywita pierwszych klientów 13 października. Na gości, którzy wezmą udział w otwarciu, czekają specjalne oferty promocyjne i liczne atrakcje.
Fot. mat. prasowe. W Sfera Park znajdzie się ponad 20 sklepów i punktów usługowych.

Ponad 20 sklepów i punktów usługowych znanych marek, oferujących pełną gamę produktów, od spożywczych, przez elektronikę, odzież, kosmetyki i chemię gospodarczą, sprzęt sportowy i artykuły dla zwierząt aż po kulturę – to wszystko, od 13 października, czeka na klientów Grodzisk Sfera Park.

– Od początku kształtowaliśmy to miejsce w taki sposób, by odpowiadało na wszystkie najważniejsze potrzeby zakupowe mieszkańców i jednocześnie żeby było wygodne i pozwalało oszczędzać czas, dzięki ogromnemu atutowi komunikacyjnemu – położeniu tuż przy wjeździe na obwodnicę miasta – mówi Dariusz Wolanin, przedstawiciel inwestora. – 13 października zapraszamy mieszkańców Grodziska i gości z sąsiednich gmin, by po raz pierwszy przekonali się, że w Sfera Park znajdą wszystko czego potrzebują, a swoje ulubione zakupy w znanych sklepach zrobią w bardzo przyjazny i komfortowy sposób – dodaje.

W dniu otwarcia, od godziny 9.00, na gości Grodzisk Sfera Park czekają miłe niespodzianki. 50 pierwszych osób otrzyma słodkie upominki. Klienci, którzy w tym dniu, między 9.00-21.00, zrobią zakupy w Sfera Park za minimum 20 zł, będą mogli wymienić paragon na jedną z nagród: wybrane produktu gastronomiczne w food truckach lub jeden z gadżetów przygotowanych specjalnie na otwarcie.

Grodzisk Sfera Park to zrealizowany przez firmę GHRE nowoczesny obiekt, położony przy ul. Żyrardowskiej 14, obok zjazdu z obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. Wśród sklepów usytuowanych na 11 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej klienci znajdą takie marki jak między innymi: Biedronka, Rossmann, Sinsay, Tedi, Pepco, Dealz, Jysk, RTV EURO AGD, Maxi Zoo, Świat Książki.

Przypomnijmy, że to kolejne centrum handlowe, które powstaje przy drodze wojewódzkiej nr 719 prowadzącej z Żyrardowa do Warszawy. Wkrótce podobny obiekt zostanie otwarty w Pruszkowie (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Źródło: Inf. prasowa, ZM

Facebooktwitterredditpinterest