Śmiertelne potrącenie w Zbiroży. To już piąta (!) ofiara wypadków w powiecie żyrardowskim

Na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zbiroża samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.
kradziez-kurier-lomianki
Fot. kwp.radom.pl. To był czwarty śmiertelny wypadek, jaki w ciągu ostatnich kilku dni wydarzył się w powiecie żyrardowskim.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 września, tuż przed godziną 20.00. Mężczyzna w wieku około 60 lat przechodził przez jezdnię na drodze wojewódzkiej nr 50 w niedozwolonym miejscu. W tym momencie potrącił go samochód ciężarowy. Pieszy zginął na miejscu. Kierowcy podróżujący krajową „pięćdziesiątką” musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami, trasa między Mszczonowem a Grójcem przez kilka godzin była zablokowana.

Przypomnijmy, że to już kolejny tragiczny wypadek drogowy w powiecie żyrardowskim, w ciągu ostatnich kilkunastu dni. W Bartnikach pijany kierowca śmiertelnie potrącił rowerzystę (więcej na temat można przeczytać TUTAJ). Na drodze krajowej nr 50 71-letnia kobieta zginęła pod kołami ciężarówki (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Również na drodze krajowej nr 50, tyle że w Żyrardowie, śmiertelnie zostały potrącone dwie kobiety (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Z kolei w Kuklówce pijany kierowca staranował przystanek autobusowy i potrącił młodego mężczyznę (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Poszkodowanemu na szczęście nic groźnego się nie stało, ale jak widać – czarna seria na drogach powiatu żyrardowskiego trwa. Apelujemy zatem o rozsądek i ostrożną jazdę.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest