Rondo w Wiskitkach już przejezdne. Trwa przebudowa skrzyżowań w Mszczonowie

W poniedziałek, 30 października zarządca drogi krajowej nr 50 oddał do użytku kierowców świeżo wyremontowane rondo na węźle Wiskitki. Na obwodnicy Mszczonowa trwa jeszcze budowa dwóch innych bezkolizyjnych skrzyżowań.
rondo-wiskitki-remont
Fot. mszczonow.pl. Na obwodnicy Mszczonowa powstaną dwa nowe ronda.

Remont ronda na obwodnicy Mszczonowa (droga krajowa nr 50) w Wiskitkach rozpoczął się na początku października. W ramach przeprowadzonych prac sfrezowano starą nawierzchnię i położono nową warstwę asfaltu, powstało również nowe oznakowanie. Roboty miały potrwać do 1 grudnia, jednak wykonawcy udało się uporać z nimi szybciej i od poniedziałku, 30 października rondo jest już w pełni przejezdne.

Na obwodnicy Mszczonowa trwa natomiast inna inwestycja – przebudowa kolizyjnych skrzyżowań na nowe ronda przy ul. Warszawskiej (na wysokości firmy Keramzyt) i przy zjeździe do miejscowości Grabce Józefpolskie. Prace rozpoczęły się w połowie października i mają potrwać do końca grudnia. W związku z budową, zmieniona jest organizacja ruchu, dlatego też urzędnicy z mszczonowskiego ratusza przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności i zdjęciu nogi z gazu. Zalecane są objazdy: w kierunku Wrocławia – przez węzeł Mszczonów, a następnie węzeł Radziejowice, w kierunku Grójca objazd prowadzi przez węzeł Mszczonów Południe (Adamowice). Z kolei dla samochodów jadących drogą S8 od strony Warszawy, objazd w kierunku Sochaczewa poprowadzono drogą S8, następnie drogą krajową nr 70 przez Skierniewice i Łowicz, a potem drogą krajową nr 92.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest