Wypadek na trasie katowickiej [FOTO]

Z dużymi utrudnieniami musieli zmagać się kierowcy poruszający się trasą katowicką we wtorek, 28 listopada. W okolicach Nadarzyna bus zderzył się z tirem.
wypadek-bus-tir-trasa-katowicka-7
Fot. OSP Nadarzyn. W wyniku wypadku przód dostawczego auta został niemal doszczętnie zniszczony.

Do zdarzenia doszło około godziny 4.00 rano. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dostawczy bus uderzył w naczepę tira, w wyniku czego ciężarówka wpadła w poślizg. Przód dostawczego auta został niemal doszczętnie zniszczony.

Na miejsce przybyli policjanci, straż pożarna z Pruszkowa i Nadarzyna oraz pogotowie ratunkowe. Druhowie pomogli wydostać się kierowcy zakleszczonemu w busie. Ranny został zabrany przez ratowników medycznych do szpitala. Doszło do wycieku paliwa na jezdnię, więc strażacy musieli zająć się gruntownym oczyszczeniem nawierzchni, płyny zneutralizowali za pomocą piany.

Kierowcy poruszający się drogą krajową nr 8 musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami. Samochody zablokowały trasę i utworzył się korek. Policja wyznaczyła objazdy w kierunku Katowic przez Starą Wieś, a w stronę Warszawy – przez Rusiec. Trasę musiały też zmienić autobusy linii podmiejskiej. Ruch udrożniono około godziny 10.30. Mundurowi będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

wypadek-bus-tir-trasa-katowicka

wypadek-bus-tir-trasa-katowicka-2

wypadek-bus-tir-trasa-katowicka-3

wypadek-bus-tir-trasa-katowicka-4

wypadek-bus-tir-trasa-katowicka-5

wypadek-bus-tir-trasa-katowicka-6

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Nadarzynie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest