Złapani z marihuaną

Tylko w ostatni weekend policjanci interweniowali na terenie gminy Izabelin wobec dwóch osób. Pasażerka zatrzymanego do kontroli drogowej auta oraz obywatel Białorusi usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Oboje przyznali się do popełnienia przestępstwa.
marihuana-bronisze
Fot. ilustracyjne. StayRegular/pixabay.com. Zatrzymani przyznali się do popełnienia przestępstwa.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach, pełniąc służbę na terenie gminy Izabelin, zatrzymali dwie osoby mające związek z przestępczością narkotykową. Najpierw w piątek, 31 maja, kilka minut przed godziną 22.00, przeprowadzili interwencję wobec obywatela Białorusi. W jej trakcie zabezpieczyli pojemniczek z zawartością suszu roślinnego, który miał przy sobie mężczyzna. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczoną substancją była marihuana.

Z kolei w niedzielę, 2 czerwca, kilka minut po północy, na ul. Tetmajera w Izabelinie mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej renault. I od razu wyczuli wydobywającą się z auta woń przypominającą zapach marihuany. W trakcie kontroli w torebce pasażerki odkryli słoiczek, w którym również był susz roślinny. I w tym przypadku badanie wykazało, że była to marihuana.

Oboje usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali karze. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest