Ślub wzięli na…parkingu [FOTO]

Na niecodzienny pomysł wpadł pan Francieszk z narzeczoną. Młodzi warszawiacy postanowili wstąpić w związek małżeński na parkingu Parkuj i Jedź Metro Stokłosy.
Fot. ztm.waw.pl Sakramentalne „tak” Michalina i Franciszek Przeradzcy powiedzieli sobie na parkingu P&R Metro Stokłosy.

Niektórzy mawiają, że dla miłości miejsce nie gra roli i najważniejsze jest bycie razem. Tak też się stało w przypadku Michaliny i Franciszka Przeradzkich, którzy poznali się właśnie na parkingu P+R. I dlatego również na nim postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. W towarzystwie najbliższych sobie osób stanęli więc na parkingu P+R Metro Stokłosy przed urzędnikiem stanu cywilnego. Zgodnie wypowiedzieli tekst przysięgi małżeńskiej, a urzędnik ogłosił ich mężem i żoną.

Świeżo poślubieni małżonkowie tak opowiadają o początkach swojej miłości: – Mieszkamy niedaleko i zastanawialiśmy się, gdzie znaleźć miejsce, które pomieści wszystkich naszych gości. Dodatkowo konieczne było znalezienie miejsca z dachem, bo w kwietniu pogoda może być różna. Na pomysł zwrócenia się z prośbą o udostępnienie parkingu wpadliśmy przejeżdżając obok niego w drodze do pracy. Poza tym, tak się składa, że poznaliśmy się właśnie na parkingu – mówią. Franciszek organizuje wyjazdy w góry, Michalina kilka razy brała udział w tych wyjazdach. –Poznaliśmy się na miejscu zbiórki przed jednym z nich. W końcu, za którymś razem, umówiliśmy się. I tak to się zaczęło… – opowiadają nowożeńcy.

Gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia świeżo upieczonym małżonkom złożyli przedstawiciele stołecznego Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM). Serwis www.zachodniemazowsze.info przyłącza się do powinszowań :)

Ślub wzięli na parkingu org_638_img6711

Facebooktwitterredditpinterest