Nowy supermarket Simply w Piastowie

Mieszkańcy Piastowa mogą już robić zakupy w nowym supermarkecie. Sklep sieci Simply otwarto w sobotę, 19 listopada.
Fot. simply-market.pl. W sklepie dostępne są głównie artykuły spożywcze.

Simply Market Polska to sieć 33 supermarketów spożywczych należących do spółki Elea Polska sp. z o.o. Sklepy tej firmy są usytuowane w centralnej i południowej Polsce m.in. w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Częstochowie, Gliwicach, Tarnowie i Grójcu. Sieć Simply Market należy do Grupy Auchan, w skład której wchodzą także hipermarkety Auchan oraz deweloperska spółka Immochan Nieruchomości.

Motto sieci Simply to: „Świeżo, blisko, tanio i taniej”. – Nasza najlepsza reklama to zawsze niskie ceny – chwali się spółka. Przedstawiciele firmy podkreślają, że nadrzędną wartością marketów Simply jest świeżość oferowanych produktów. – To sklepy wygodne, nowoczesne, które dzięki swoim pracownikom tworzą bliską więź z klientem i społecznościami lokalnymi. Oferują swoim klientom liczne akcje handlowe i promocyjne w ciągu całego roku. Simply Market dostosowuje swój asortyment do różnych formatów sklepów w zależności od ich powierzchni – czytamy na stronie internetowej firmy.

W sobotę, 19 listopada otwarto nowy market Simply w Piastowie przy Warszawskiej 43. Można tu kupić przede wszystkim produkty spożywcze, ale dostępne są też artykuły przemysłowe. Ceny są dość przystępne. 1 kg mandarynek kosztuje 2,99 zł, jabłek – 0,99 zł, makrela wędzona (1 kg) – 10,99 zł, schab na kotlety porcjowany – 6,49 zł za 360 g, parówki Berlinki – 5,99 zł za 500 g, ser gouda 14,90 zł za 1 kg, chipsy Lays TV paka 3,69 zł, woda Muszynianka 1,49 zł za butelkę 1,5 litra

Sklep Simply Market w Piastowie czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-22.00, a w niedziele od 8.00 do 21.00.

Facebooktwitterredditpinterest