Błonie: 20-latek nie zachował ostrożności, staranował trzy samochody [FOTO]

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do panujących warunków było przyczyną kolizji, która miała miejsce w Błoniu. Kierowca wjechał w trzy zaparkowane samochody.
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Błoniu. Samochody, w które wjechał 20-latek są dość mocno zniszczone.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór, 20 marca. Około godziny 20.00 do Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach wpłynęło zgłoszenie o kolizji na ul. Poniatowskiego w Błoniu. Kierujący fiatem 20-letni mężczyzna z impetem wjechał w trzy samochody stojące na parkingu: volkswagena, skodę i daewoo. Na miejscu pojawili się policjanci oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Błoniu. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, ale auta, w które wjechał nieostrożny kierowca są dość mocno zniszczone.

Za spowodowanie kolizji mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i sześcioma punktami karnymi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie przez niego należytej ostrożności. – Sprawca został ukarany z artykułu, który mówi o niedostosowaniu prędkości jazdy do istniejących warunków. Był trzeźwy – poinformowała nas podinsp. Ewelina Gromek Oćwieja, rzecznik prasowy starobabickiej komendy.

wjechal-w-zaparkowane-samochody-blonie-2

wjechal-w-zaparkowane-samochody-blonie-3

wjechal-w-zaparkowane-samochody-blonie-4

wjechal-w-zaparkowane-samochody-blonie-5

wjechal-w-zaparkowane-samochody-blonie-6

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Błonie

Facebooktwitterredditpinterest