Seria wypadków w Ożarowie Mazowieckim i okolicach

W ciągu ostatnich kilku dni na terenie gminy Ożarów Mazowiecki miały miejsce groźnie wyglądające wypadki drogowe. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych.
Fot. fsHH/pixabay.com. W wypadkach ucierpiało kilka osób.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątek, 1 stycznia na ul. Poznańskiej (droga krajowa nr 92). Około godziny 5.00 radiowóz straży miejskiej uderzył w betonowy słup. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że kierujący autem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierowca został pouczony.

W sobotę, 2 stycznia, około godzony 13.30, na węźle Konotopa samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną. Na miejscu interweniowali policjanci, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowana została jedna osoba.

Podobny wypadek miał miejsce w niedzielę, 3 stycznia, około godziny 11.30. Na ul. Świerkowej w Piotrkówku Dużym kierowca osobowego bmw uderzył w betonowe ogrodzenie i słup. Na miejsce przybyła straż miejska, straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Podobne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 4 stycznia. Przed godziną 15.00 na ul. Szeligowskiej w Macierzyszu kierowca auta osobowego uderzył w ogrodzenie.

Z kolei we wtorek, 5 stycznia, po godzinie 12.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu pieszego na ul. Poznańskiej w Ożarowie Mazowieckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wbiegł na jezdnię, uderzył w samochód marki opel oczekujący na zmianę sygnalizacji świetlnej oraz w barierki ochronne. Kierowca auta był trzeźwy, natomiast poszkodowanemu pieszemu pomocy najpierw udzielili strażacy, a potem ratownicy medyczni. Na miejsce przybyli również policjanci z komendy w Starych Babicach.

Facebooktwitterredditpinterest