4F, Orsay i home&you w Nowej Stacji

Do grona najemców Nowej Stacji dołączyła najbardziej znana polska marka odzieży sportowej 4F, która oferuje ubrania i buty ułatwiające i uprzyjemniające ćwiczenia. W pruszkowskim centrum handlowo-rozrywkowym znajdą się również sklepy Orsay i Home&You.
nowa-stacja-sklepy
Fot. joho345/wikipedia.org. Sklep Orsay będzie zlokalizowany na parterze.

Kolejnym najemcą, który otworzy swój salon w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja będzie najbardziej znana polska marka odzieży sportowej 4F. W przygotowanych przez nią strojach występuje m.in. polska reprezentacja olimpijska, a także reprezentacje Łotwy, Słowenii, Chorwacji, Macedonii oraz Grecji. W sklepach 4F można znaleźć ubrania nadające się zarówno na trening jak i do codziennych stylizacji. Inspiracją dla projektantów tej marki jest pasja do sportu oraz najnowsze modowe trendy. Salon 4F w Nowej Stacji o powierzchni ok. 260 mkw, będzie się znajdował na pierwszym piętrze. – Ze zdrowym trybem życia nieodłącznie wiąże się ruch, a wszelkiego rodzaju ćwiczenia uprzyjemni wygodna odzież i obuwie sportowe. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że klienci Nowej Stacji w salonie 4F będą mogli kupić wysokiej jakości ubrania i buty, które pomogą im osiągać sukcesy sportowe – podkreśla Maciej Krzewiński COO i członek zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Kolejną firmą, która dołączyła do grona najemców Nowej Stacji jest europejska sieć Orsay, zawdzięczająca swój sukces skoncentrowaniu się na modnych i korzystnych cenowo strojach dla kobiet, dopasowanych do każdego stylu i osobowości. Marka Orsay powstała w 1975 roku w Niemczech. Od początku przyświecała jej idea, aby wszystkie kobiety mogły sobie pozwolić na wyrażenie swojej kobiecości poprzez indywidualny ubiór. Stąd szczególny nacisk na kolekcje zgodne z najnowszymi trendami, różnorodne style i korzystne ceny. W sklepach Orsay obok kobiecych sukienek można znaleźć także bluzki, spodnie, spódniczki, buty, torebki idealne na każdą okazję – do pracy, na randkę lub na co dzień. Ubrania Orsay są adresowane do nowoczesnych i świadomych kobiet, które chcą się ubierać według własnego gustu i stylu, elegancko, kobieco i zawsze modnie. Zwrócono także uwagę na zapewnienie przyjemnej atmosfery w firmowych salonach, którą zapewniają: kompetentna porada, przejrzysta prezentacja towarów, ciekawy design oraz inspirujące wystawy. Orsay szybko zyskał dużą popularność i sieć obecnie działa już w 30 krajach, w tym od 1997 roku w Polsce. W Nowej Stacji salon Orsay zostanie zlokalizowany na parterze i będzie miał 216 mkw.

W powiecie pruszkowskim i w całym południowo-zachodnim paśmie osiedleńczym aglomeracji warszawskiej dynamicznie rozwija się budownictwo mieszkaniowe. Powstaje wiele nowych domów, a deweloperzy kuszą młode rodziny atrakcyjnymi cenami mieszkań. Dlatego w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie ważnym elementem oferty będą sklepy z wyposażeniem wnętrz. Do Jyska i RTV Euro AGD dołącza kultowa sieć salonów wnętrzarskich – home&you. To polska sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz. Pierwszy salon z takim szyldem został otwarty 2016 roku. Niespełna cztery lata później marka home&you była już największą, pod względem liczby punktów sprzedaży, siecią sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz w Polsce. Obecnie sieć home&you składa się z ponad 120 przyjaznych klientowi salonów, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych centrach handlowych na terenie całego kraju. W home&you można znaleźć tekstylia, ozdoby i różnego rodzaju akcesoria domowe, które pozwalają tworzyć wyjątkową atmosferę poprzez urozmaicenie codzienności drobnymi, świeżymi akcentami. Staranny dobór asortymentu home&you pomaga w komponowaniu stylowych, a także funkcjonalnych aranżacji do salonu, sypialni, kuchni, jadalni oraz łazienki. Salon home&you w Nowej Stacji o powierzchni 346 mkw., będzie zlokalizowany na parterze w sąsiedztwie salonu Sinsay.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest