Rusza sezon imprez plenerowych w Pruszkowie. Wystąpią: Ich Troje, Szpak, Margaret, O.S.T.R, Zagrobelny i inni

Rozpoczął się sezon wydarzeń plenerowych, również w Pruszkowie. Do końca września, w tym mieście, odbędzie się aż sześć dużych dużych imprez. Atrakcji nie zabraknie.
Fot. Daniel Åhs Karlsson/wikipedia.org. Margaret wystąpi w Pruszkowie we wrześniu.

W tym roku, podczas wyboru artystów na „plenerówki”, władze Pruszkowa postawiły na różnorodność. Coś dla siebie znajdą fani disco polo, popu, hip hopu i innych gatunków muzycznych. Jako pierwsza, już w przyszłym tygodniu, odbędzie XIX edycja Dni Pruszkowa. W tym roku gwiazdami imprezy będzie zespół Ich Troje i Michał Szpak. Wystąpią również lubiani wykonawcy disco polo: Piękni i Młodzi oraz D-Bomb. O godz. 18.00 odbędzie się DISCOpolowoanie. Szczegółowy program tegorocznych Dni Pruszkowa można znaleźć TUTAJ.

Kolejna impreza plenerowa, która odbędzie się w Pruszkowie, to festyn z okazji rozpoczęcia lata. To będzie gratka dla miłośników hip hopu. Na scenie przy Przedszkolu Miejskim nr 13 na ul. Antka pojawi się O.S.T.R z DJ Haem, SB Maffija oraz BRO. Wcześniej będzie można podziwiać występy najmłodszych pruszkowian, czyli przedszkolaków. Festyn „Lato, lato, lato czeka” odbędzie się 3 czerwca.

Kolejny festyn w kalendarzu pruszkowskich „plenerówek” jest zaplanowany w ramach „Pruszkowskich Wianków”. W Parku Potulickich nie ma co liczyć na spektakularne koncerty znanych artystów, ale i tak atrakcji nie zabraknie. Odbędą się tańce „na dechach”, parada motocykli oraz wiele innych niespodzianek o charakterze familijnym.

Po „Pruszkowskich Wiankach” przyjdzie pora na „Letni koncert do północy”. 22 lipca w Parku Kościuszki będzie można wysłuchać nastrojowych piosenek w wykonaniu Piotra Polka i Łukasza Zagrobelnego.

9 września, tradycyjnie już w Parku Mazowsze, pruszkowianie pożegnają lato. Podczas wydarzenia „Żegnaj lato na rok” będzie można wysłuchać piosenek Tadeusza Nalepy w wykonaniu młodych muzyków z Pruszkowa. Ale nie zabraknie i koncertu gwiazdy. W tym roku będzie nią Margaret.

Ostatnią plenerową imprezą w Pruszkowie będzie Festyn na Gąsinie. 23 września w tej dzielnicy wystąpi orkiestra dęta Pruszkowianka.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Rusza sezon imprez plenerowych w Pruszkowie. Wystąpią: Ich Troje, Szpak, Margaret, O.S.T.R, Zagrobelny i inni

  1. Szkoda, że nie mam funduszy, bo bym pojechał specjalnie dla słodziutkiej Margaret. Chyba nigdy nie będę miał okazji zobaczyć jej koncertu.