Awantura w autobusie o maseczkę. Krewki 60-latek pobił policjanta

Policjanci zatrzymali 64-letniego pasażera autobusu, który nie stosował się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych oraz zachowywał się agresywnie w stosunku do innych pasażerów i kierowcy. W trakcie interwencji swoją złość przeniósł na mundurowych wyzywając ich oraz uderzając jednego z nich pięścią w brzuch.
Fot. ilustracyjne/KPP Sochaczew. Na miejscu interweniowali policjanci z wydziału prewencji starobabickiej komendy.

Kilka dni temu dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o agresywnym pasażerze autobusu, który miał nie stosować się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Był agresywny wobec innych pasażerów i kierowcy. Na miejsce udali się policjanci z wydziału prewencji, którzy wyprowadzili mężczyznę z autobusu. Nie reagował on na polecenia wydawane przez mundurowych.

– W trakcie interwencji swoją agresję przeniósł na policjantów, znieważając ich słowami wulgarnymi oraz uderzając jednego z nich pięścią w brzuch. Funkcjonariusze zatrzymali 64-latka i osadzili w policyjnej celi – opisała zdarzenie rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty znieważania mundurowych i naruszenia nietykalności cielesnej jednego z nich. Przyznał się do ich popełnienia i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest