Brwinów: żona Daniela Olbrychskiego potrąciła kobietę na pasach

Żona znanego aktora Daniela Olbrychskiego – Krystyna D.- O. w Brwinowie potrąciła na pasach starszą kobietę. Poszkodowana została zabrana do szpitala.
żona Olbrychskiego potrącenie Brwinów
Fot. malopolska.policja.gov.pl. Postępowanie w sprawie potrącenia 80-letniej kobiety prowadzi policja w Pruszkowie.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 2 lipca rano. Tego dnia Krystyna D.- O. wraz ze swoim mężem Danielem Olbrychskim jechała na mszę pogrzebową pierwszej żony aktora i matki jego syna Rafała – Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej. W tym czasie w Brwinowie z targu wracała starsza kobieta. Na pasach, na ul. Pszczelińskiej, nieopodal siedziby straży pożarnej, doszło do potrącenia. To właśnie strażacy na początku zajęli się poszkodowaną, podali jej tlen. Potem karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

Krystyna D.- O. w rozmowie z reporterem dziennika „Fakt” tłumaczyła, że zmyliła ją zmiana oznakowania dojazdu do autostrady z powodu prowadzonych prac budowlanych. Żona Daniela Olbrychskiego przyznała, że była zdenerwowana i zestresowana. Wyraziła skruchę. Powiedziała, że skoro zdarzenie miało miejsce na pasach, to jest to ewidentnie jej wina. Był to pierwszy wypadek samochodowy w jej życiu. Na szczęście ofiara nie odniosła poważniejszych obrażeń, które zagrażałyby jej życiu. Przebywa na obserwacji w szpitalu. Krystyna D.-O. na łamach „Faktu” zapewniła, że jest w stałym kontakcie z rodziną poszkodowanej i będzie jej pomagać.

Postępowanie w sprawie potrącenia kobiety prowadzi pruszkowska policja.

W czerwcu ubiegłego roku Daniel Olbrychski stracił prawo jazdy po tym, jak prowadził auto po spożyciu alkoholu.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Brwinów: żona Daniela Olbrychskiego potrąciła kobietę na pasach