Domowa plantacja marihuany w Brwinowie

Pruszkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskiej oraz posiadanie marihuany. Domowa plantacja ukryta była w piwnicy. W trakcie przeszukania domu policjanci znaleźli dwa słoiki z suszem. Za te przestępstwa 31-latkowi grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
plantacja-marihuany-brwinow
Fot. KPP Pruszków. Policjanci znaleźli w piwnicy namiot wyposażony w lampę i filtr oraz doniczki z marihuaną.

Na ślad domowej uprawy konopi indyjskiej w Brwinowie wpadli kryminalni z Pruszkowa. Funkcjonariusze zauważyli pojazd, którym miał poruszać się mężczyzna uprawiający marihuanę i zatrzymali go do kontroli. Po przedstawieniu się wezwali go, aby dobrowolnie wydał rzeczy, których posiadanie jest zabronione prawem. Nerwowe zachowanie 31-latka, podczas kontroli, znalazło wytłumaczenie podczas przeszukania domu.

W piwnicy budynku, w jednym z pomieszczeń, policjanci znaleźli namiot wyposażony w lampę i filtr oraz 12 doniczek z krzakami marihuany w różnych fazach wzrostu. Dodatkowo ujawnili dwa słoiki z suszem roślinnym, który po wstępnym badaniu testerem okazał się być marihuaną.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: posiadania marihuany oraz uprawę konopi. 31-latek przyznał się do zarzucanych czynów i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest