Bandycki napad w pruszkowskim sklepie

Dyżurny komendy w Pruszkowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów. Jak ustalili policjanci, mężczyzna usiłował wynieść towar, nie płacąc za niego. Wtedy zainterweniował pracownik ochrony. Między nim a mężczyzną, doszło do szarpaniny.
lomianki-kradziez-sklep
Fot. kujawskopomorska.policja.gov.pl. 22-latek przyznał się do postawionych mu zarzutów.

Dyżurny komendy w Pruszkowie otrzymał zgłoszenie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na terenie miasta. Na miejsce natychmiast skierował policyjny patrol. Funkcjonariusze zastali tam pracownika ochrony oraz 22-latka. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu butelkę wódki, nie płacąc za nią. Wtedy zainterweniował pracownik ochrony. Między nim a mężczyzną doszło do szarpaniny. – 22-latek używał przemocy wobec pracownika ochrony oraz groził mu nożem żądając wypuszczenia – informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Po badaniu alkomatem okazało się, że ma dwa promile alkoholu w organizmie. Skradziony alkohol wrócił do sklepu, a mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz gróźb, do których się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest