Skuterem wjechał prosto pod tira

O dużym szczęściu może mówić 71-letni mężczyzna kierujący skuterem, który na drodze wojewódzkiej nr 580 zderzył się z naczepą tira. Z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala na badania.
smiertelny-wypadek-bartniki
Fot. KG. Na miejscu interweniowali policjanci z komendy w Starych Babicach.

Kolizja miała miejsce w czwartek, 9 maja. Około godziny 7.00 dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Zaborówku na ul. Stołecznej (droga wojewódzka nr 580). – Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący skuterem, podczas gdy był wyprzedzany na skrzyżowaniu, sam rozpoczął manewr skrętu w lewo, wtedy doszło do zderzenia z naczepą tira – informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. 71-letni mężczyzna z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, był przytomny. Obaj kierujący byli trzeźwi, obaj odpowiedzą też za popełnione wykroczenia. Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów jako kolizja.

Mimo że tir został przez służby szybko usunięty z drogi, aby nie utrudniać przejazdu, kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 580 musieli liczyć się z utrudnieniami Policja wyznaczyła objazdy.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest